Sześć dowodów na to, że Robert Downey Jr. jest Iron Manem

Sześć dowodów na to, że Robert Downey Jr. jest Iron Manem

Św. Tomasz z Akwinu, katolicki ksiądz, wiele lat temu dostarczył dowodów na istnienie Boga. Dziś pokażę wam, że Robert Downey Jr. naprawdę jest Iron Manem. To nie jest aktor grający tę rolę, ale prawdziwy bohater. Więcej na: https://spokeo.pl/

1. Wygląd fizyczny

Można powiedzieć, że liczy się przede wszystkim bogate wnętrze i wyjątkowa osobowość. Ale każdy wie, że nasze pierwsze wrażenie o kimś to jego wygląd. Tutaj pierwsze, co rzuca się w oczy - Robert jest bardzo podobny do Tony'ego. Nie, nie chodzi mi o podobieństwo do filmowego Iron Mana (nie jestem aż tak dowcipny), a raczej o podobieństwa między komiksową postacią Tony'ego a prawdziwym Robertem. Gdyby ktoś chciał obalić tę tezę, mógłby argumentować, że producenci "Iron Mana" chcieli kogoś fizycznie podobnego do komiksowego Tony'ego.

2. Data urodzenia

Iron Man urodził się w marcu 1963 roku. Czego to dowodzi? Niemożliwe jest, aby tak bliska data urodzenia była przypadkowa. Co prawda dzielą ich dwa lata, ale nie jest to na tyle dużo, by uznać to za błąd statystyczny. Możemy dojść do wniosku, że ich daty urodzenia były niemal identyczne, jeśli je zsumujemy.

3. Geniusz, miliarder, playboy, filantrop.

Tak Tony Stark odpowiada Steve'owi Rogersowi, gdy ten pyta go, kim jest Iron Man bez swojej zbroi. Był to bardzo trafny komentarz, który uciszył Kapitana Amerykę. Ale jak to się przekłada na rzeczywistość? Czy Robert Downey Jr. też jest geniuszem? Miliarderem? Playboyem? Filantropem?

ferrari

Geniuszem? Robert Downey Jr. nie jest może ekspertem w dziedzinie fizyki jądrowej czy reaktorów łukowych, ale ma inne talenty. W Actors Studio słuchają go z uwagą. Potrafi śpiewać i nawet nagrał płytę (o czym później). Jest również bardzo inteligentny, ale i bardzo zrelaksowany. Nie jest nadętym aktorem, który myśli, że jest ważniejszy od innych. Uważa, że jest lepszy od innych, ale nie jest nadęty. A śpiewanie Every Breath You Give ze Stingiem?

Miliarder? Robert może nie jest właścicielem ogromnego, nowoczesnego wieżowca w centrum Nowego Jorku jak Tony, ale na swoich rolach zarabia mnóstwo pieniędzy. W końcu dżentelmeni o pieniądzach nie rozmawiają.

Playboy? Robert jest żonaty, ma dwoje dzieci. Jestem pewna, że co najmniej połowa świata za nim szaleje.

Filantrop? Wystarczy wpisać w Google Robert Downey Jr. filantrop, aby otrzymać dziesiątki wyników, które zawierają strony internetowe poświęcone działalności charytatywnej aktora. Jest hodowcą wielorybów, uczestniczy w Midnight Mission (fundusz, który pomaga ludziom, którzy "stracili wszystko") i wielu innych działaniach charytatywnych. Pewnie nie chce się tym chwalić ze względu na swoją skromność.

4. Alkoholizm

Ten smutny fakt łączy obu bohaterów. Tony Stark był tym, który walczył z demonem wewnątrz butelki. Robert Downey Jr. również brał udział w tej walce. Chociaż obaj w końcu pokonali swoje uzależnienia, było to trudne. Po ukończeniu 23 lat Robert często trafiał na odwyk. Za każdym razem był przyjmowany na odwyk kilka razy. Przyznał, że pił kilka razy dziennie. Doprowadziło to do uzależnienia od narkotyków, a nawet do pobytu w więzieniu.

5. Futurysta

"The Futurist" to popularne określenie w komiksach i serialach. On sam siebie tak nazywa, podobnie jak inni. Co to ma wspólnego z Robertem Downeyem Jr. On również jest futurystą. Nagrał nawet album z napisanymi przez siebie piosenkami o nazwie... The Futurist. Jedną z piosenek jest Man like me. (jednocześnie udowadniając swój geniusz).

6. Gadanie o sobie

Czy to możliwe, aby uwierzyć, że Iron Man jest podróbką? To musi być Tony Stark!

To pocieszające wiedzieć, że Iron Man czuwa nad Ameryką. Kiedy będziesz w Nowym Jorku, upewnij się, że wypatrzysz czerwono-złotą zbroję, która szybuje nad miastem.

Więcej na: https://spokeo.pl/plotki

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Zobacz równeż

Twoja garderoba pęka w szwach od butów, a mimo wszystko odczuwasz brak kolejnej pary? Na widok czerwonych szpilek w obuwniczym nie jesteś w stanie przejść obojętnie i masz ochotę przygarnąć je do domu? To znak, że ten portal jest stworzony właśnie dla Ciebie! Znajdziesz tu wiele ciekawych artykułów, porad i... inspiracji na kolejne obuwnicze zakupy!